Re: [lms] kilka założeń systemu finansowego.
Witam Łukasz, ŁJM> Witam. ŁJM> Powiedzicie czy zgadzacie się z tymi założeniami, a jeżeli nie, to ŁJM> dlaczego: ŁJM> - opłaty są naliczne z góry, tj, jeżeli opłata występuje co miesiąc i ŁJM> jest naliczana piątego każdego miesiąca, to znaczy że 5 kwietnia ŁJM> user zostaje obciążony za okres 5 kwietnia - 4 maja ŁJM> - naliczanie opłat powinno być wywoływane o północy, że na samym ŁJM> początku danego dnia obciążenie zaistnieje ŁJM> Po co mi to? Hm, chcę wprowadzić coś takiego jak właśnie daty ŁJM> obowiązywania taryf względem userów, oraz rozliczanie części okresu ŁJM> (np. przy odpinaniu taryfy w połowie miesiąca). a moze by tak dorzucic mozliwosc odroczki o X dni. zalozmy koles ma termin do 8 a dzwoni i prosi ladnie o przelozenie terminu np. do 15 co wy na to ??? -- Pozdrawiam Detekt
uczestnicy (1)
-
detekt@detekt.pl