Witam, Dnia czw, gru 09, 2004 at 02:06:34 CET, Piotr Górski napisał:
Dnia 09-12-2004, czw o godzinie 13:57 +0100, Matys Łukasz napisał(a):
Moze wez calego nowego perla skompiluj i zainstaluj...bo mi na standardowym z rh9.0 nic nie chcialo latac...
A może by tak przestać pisać w HTML? Miło by było... na pewno są ludzie czytający poczte mutt'em czy pine...
A co ma drzewo do wiatraka? Uzywam mutt'a i jezeli mail jest wyslany w HTML i plain/text to wtedy nie ma problemu. W wypadku tylko text/html wtedy jasne mozna odczytac te poczte ale juz nie tak prosto :| Pozdrawiam, Tomasz T. Ciaszczyk -- .: ciacho<at>ciacho.pl ][Choć ja umarłem, niechaj smutek żyje :. .: http://ciacho.pl ][--William Shakespeare "Tytus Andronikus" :. .: ciacho<at>jabber.org][ :.
uczestnicy (1)
-
Tomasz T. Ciaszczyk