23 Kwi
2004
23 Kwi
'04
23:57
Witam. Czekam na propozycję zapisów do licencji LMS2. Głowne cele to: - zabezpieczyć się przed skur... próbującymi na naszej pracy zarobić; - nie blokować popularyzacji projektu (tj. nie zabraniać np. gazetom publikacji oprogramowania) - nałożyć obowiązek przesyłania nam własnych modyfikacji kodu -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl
8098
Wiek (w dniach)
8098
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer