Re: [lms] Re: [lms] Re: [lms] Re: [lms] Problem z "Mapa połączeń sieciowych"
15 Gru
2003
15 Gru
'03
19:10
Witaj Henryk, Monday, December 15, 2003, 7:01:59 PM, napisałeś: [...]
Pieknie wszystko zadziałało, dzieki za przerobke tego pliku
Cytuj po ludzku, używanie OE nie jest wymówką.
Pozdrawiam Henryk Haśko
-- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]
8226
Wiek (w dniach)
8226
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król