Re: lewe podlaczenie do Lanu
17 Cze
2004
17 Cze
'04
20:26
On Wed, Jun 16, 2004 at 12:18:10PM +0200, Pawe? Rohde wrote:
Ja tylko z jednym nie mogę dojść. Jak ustawić limity na usera, który łączy się po pppoe ...
Elementarnie drogi Watsonie, po ip. Dhcp Cię nie obchodzi to a). b) plik z hasłami do pppoe generujesz z automatu z ip c) przycinasz po ip które pppoe daje. d) uwaga organizacyjna: jeśli user ma w lanie ip (pilnowane przez mac+dhcp) np 10.1.1.133 to w może mieć 192.168.1.133 które jest natowane. kd. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams
8043
Wiek (w dniach)
8043
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
hunter