3 Paź
2006
3 Paź
'06
18:52
Witam! Proszę mi wytłumaczyć jak dokładnie działa opcja " z wyrównaniem początkowego okresu niepełnego". Od jakiego momentu liczy sie początek okresu niepełnego (co jest wyznacznikiem) -- pozdrowienia jpk ---------- w sprawach usterek i awarii oraz zmian na umowach proszę się kontaktować bezpośrednio z BOK-iem bok@jpk.pl 0 801 080 234
7205
Wiek (w dniach)
7205
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
jpk