30 Wrz
2006
30 Wrz
'06
22:33
PcBig Komputery napisał(a):
witam mam lms skonfigurowanego od ponad 3-4 misiency ale nagle dziś przestał działać, bo zapchał się dysk. 20g partycja podstawowa i po usunięciu kopi zapasowych i logów zapełnione jest 17Mb co można jeszcze usunąć w linuksie żeby go nie uszkodzić a żeby było wiencej miejsca może ktoś wie ?
Moze sprawdz czy logi za bardzo nie urosly? /var/log Pozdrawiam. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com
7207
Wiek (w dniach)
7207
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Matys Łukasz