Re: [lms] Re: [lms] hasła
6 Cze
2005
6 Cze
'05
21:23
----- Original Message ----- From: "A.L.E.C" <alec1@poczta.onet.pl> To: <lms@lists.rulez.pl> Sent: Monday, June 06, 2005 9:19 PM Subject: [lms] Re: [lms] hasła Mieczysław Falkowski wrote:
sorki, znów zapomniałem odpowiadać pod tekstem
jeszcze jakbyś mógł nie zapomnieć wyłączyć html w mailach to by było super. p.s. usuń spację z lms.ini na końcu linii z opcją user -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg-2275252 LAN Management System Developer http://lms.alec.pl już wyłączyłem dzięki
7691
Wiek (w dniach)
7691
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Mieczysław Falkowski