Tomasz T. Ciaszczyk wrote:
powiem tak.. u mnie w firmie jest CallCenter z historia rozmow z klientem... jedna z lepszych adnotacji z dzialu DH: "Klient ma problem egzystencjonalny, prawdopodobnie pomylil dzien z noca, albo butelke wody mineralnej z inna woda przezroczysta [...] DH: przekierowanie do BOK BOK: klientka jest glupia bo sie pyta czy prawym czy lewym pzyciskiem myszki kliknac na 'dalej' 5 minut pozniej nowa rozmowa od tej samej klientki: BOK: nie chce z nim gadac DT: "przemila rozmowa o tym jak skanowac dokumenty, wysylac je mailem, ewentualnie przeskalowac aby Pani modem sie nie znudzil wysylajac maila 5 godzin. Przy okazji mam nocleg w Poznaniu" dlugosc rozmowy 68 minut
Dobre ;) Dajemy do fortunek? -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
uczestnicy (1)
-
Marcin Król