Re: [lms] Re: MAC, adres IP - kilka IP per komputer, kilka MACów per IP, kilka komputerów per IP, etc.
Witam. W liście z dnia 2 listopada 2004 (12:30:39) można przeczytać:
Z czystej ciekawości pytam, czy powodem takiego stanowiska są jakieś względy ideologiczne, religijne, techniczne, itd...
Względy ideologiczne. Dodatkowo, powtarzane dyskusje średnio raz w miesiącu doprowadziły mnie do tego, że będę robił wszystko by nigdy taka funkcja nie została zaimplementowana. Ba! Powiem wam więcej, przerobienie lms-mgc (który działa ztcw. trochę odmiennie niż moduły ALEC'a) nie jest wcale takie trudne i jest wykonalne. Ale niestety za lenistwo luserii i niechęć do czytania archiwum, manuali i ciągłe zaśmiecanie listy (np. postem mid:41877FCC.5030106@jpk.pl) musi być jakaś kara. -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer