Re: Maskowanie MAC-ów a Lms - cz. II (Final ?)
19 Kwi
2005
19 Kwi
'05
16:00
Zbigniew wrote:
Witam ponownie !!! Od razu zaznaczam, że nie chciałbym być źle zrozumiany wracając to tego tematu. Moim jedynym celem jest uzyskanie miarodajnej ( a zatem pochodzącej od developerów) informacji ; Czy wspomniana funkcjonalność znajdzie się w lmsie ?
Niewiem co powie reszta, ale jak dla mnie pomysł jest be. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7740
Wiek (w dniach)
7740
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król