Re: Co gdy user ma 2 kompy z różnymi taryfami
[Friday, 28 January 2005], Michał Rak napisał(a):
Witam wszystkich.
Mogę przypisać dwa komputery dla użytkownika i przypisać mu dwie różne taryfy (ustawienia transferu), skąd mam wiedzieć w skrypcie generującym konfiguracje na podstawie bazy danych, która taryfa dotyczy którego kompa usera??? Jak jeden z komputerów przypisać do właściwej taryfy? Ja kiedys zrobilem na to patcha, ale nie weszlo do oficjalnej linii LMS. U mnie to ladnie smiga. Moge podeslac diff wzgledem tego co jest aktualnie w CVS :)
-- Yaro IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych.
uczestnicy (1)
-
Jaroslaw Dziubek