Witam. W liście z dnia 6 maja 2004 (16:37:54) można przeczytać:
Ja mam info, że można jeśli prowadzisz działalność telekomunikacyjną - nawet możesz wtedy w ogóle nie wstawiać podpisu i pieczątki - obejrzyj fakturę z tpsa.
tzn moj ksiegowy powiedzial ze wedlug starej ustawy "molochy" ubiegaly sie w ministerstwach o takie zezwolenie.... ale przed chwila jeszcze inni ludzie mowia ze mozna tak robic, jutro mam dostac podstawe prawna :)
pozdrawiam
Podstawa prawna jest w templejcie faktur: Podstawą do wystawienia faktury VAT bez podpisu osoby upoważnionej do jej wystawienia oraz odbioru, a także bez numeru NIP jest rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 22.12.99 poz 1245 Dz.U nr 109/99. -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer