25 Wrz
2004
25 Wrz
'04
15:40
Hello Marcin, Saturday, September 25, 2004, 3:04:32 PM, you wrote: MK> Dlaczego uważasz że my? #SOA1 (na 2 maszynach) robilem wiele razy upgrade i nigdy nie bylo problemow, zreszta pobranie z cvs to zadna filozofia :) nie zmienialem rowniez nic na maszynie poza sama wersja lms'a - czy to nie wskazuje sprawcy ? :) SOA#1 tez zawsze u mnie bylo, az do ostatniego upgrade, zrobionego wczoraj :) -- Best regards, Przemek mailto:sako@infinity.waw.pl
7941
Wiek (w dniach)
7941
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Przemek SAKO Galczewski