8 Lis
2007
8 Lis
'07
20:24
Witam On Nov 8, 2007, at 4:56 PM, Marek Adamski wrote:
Polecam zapoznać się z tą stroną: http://sed.pl/~mrk/qos/
Ale tu niestety nie ma nic na temat. Rozpoznawanie trafien w cache mam zrobione. Ja chce ograniczyc ruch od klienta, ktory przechodzi przez squida. A moze daloby rade ominac squida podczas wysylania? Robiliscie kiedys cache tylko w jedna strone? :) Pozdrawiam, Mariusz Barczyk -- _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
6807
Wiek (w dniach)
6807
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Mariusz Barczyk