10 Maj
2005
10 Maj
'05
23:05
bartmarian@o2.pl napisał(a):
witam, w załączniku plik z konfiguracji demona, nie znam się dobrze na kompilatorach, więc nie bardzo wiem o co chodzi, Gentoo2oo5.0 AMD64bit, proszę o podpowiedź...
MSZ libgadu by Ci sie przydało -- Piotrek Górski http://www.audioscrobbler.com/user/sledzik1984 Mój klucz PGP: http://tinyurl.com/3nhvd
7719
Wiek (w dniach)
7719
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Piotr Górski