1 Lut
2004
1 Lut
'04
18:26
zintegrować z LMSem. Ale być może już LMS+ ;), albo tym 1.3.x którym ktoś tam zadeklarował opiekować się. A może by tak ktoś już z 1.1-cvs forkował 1.3-cvs? ;)
Pozdrawiam Tomasz Chiliński
8178
Wiek (w dniach)
8178
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Tomasz Chilinski