9 Lis
2004
9 Lis
'04
12:47
[Monday, 08 November 2004], Galciu napisał(a):
> witam,
> czy są osoby które byłyby zainteresowane dodaktową funkcjonalnością w
> lms'ie tj.
>
> dowód wpłaty - czy inaczej KP, do odnotowywania wpłat gotówkowych, żeby
> nie trzeba było ręcznie wystawiać
> KP tylko można wpisać wpłatę w LMS'ie i wydrukować dowód wpłaty klientowi.
Ja sobie wyobrazam to tak:
- klikam na "rozlicz" na liscie klientow
- pojawia sie okienko (zamiast tego co jest):
"Czy chcesz wydrukowac KP?"
[TAK] [NIE] [ANULUJ]
- Tak - drukuje KP
- Nie - nie drukuje KP, ale rozlicza
- Anuluje - anuluje rozliczenie.
KP powinno byc numerowane (to oczywiste ;P), z tym, ze IMHO powinna byc
numeracja w stylu: xx/mm/rrrr/LMS (xx - numer kolejny, mm - miesiac,
rrrr - rok). To LMS na koncu dla odroznienia od KP wystawianych recznie.
Jako komentarz do zaplaty (przy wydrukowanym KP) powinno byc oprocz
"rozliczenie" rowniez dodany numer KP.
> jeżeli tak to proszę info na prv:
Czemu na priva? Jesli masz - podeslij, jesli szukasz chetnych do pisania
to moge pomoc w ramach czasu wolnego ;-)
--
Yaro
IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których
http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić
KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej
IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych.
7898
Wiek (w dniach)
7898
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Jaroslaw Dziubek