2 Mar
2005
2 Mar
'05
00:38
On Tue, Mar 01, 2005 at 11:18:34PM +0100, Rafał 'gryl' Doroszkiewicz wrote:
Krzysztof Lewandowski napisał(a):
Tak od 1 marca.
Dodajmy: O ILE poinformowało się o podwyższce abonentów. Right? W dodatku, pisemnie.
Od 1marca - VAT 22% Jeżeli poinformowałeś klientów o ew,. zmianach - nic ci nie grozi nie zmieniałeś o zmianach, masz problem (ew.) -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | _API Internet_ A. Stolarczyk i P. Gubernat Spółka Jawna | | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+
7787
Wiek (w dniach)
7787
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Przemysław 'Repcio' Gubernat