On Fri, Mar 25, 2005 at 07:02:22AM +0100, Rafal Drozd wrote:
bawilem sie troche fakturami (invoices.php i .html) jednak nie moge wstawic tam PINu... Moglbym prosic o pomoc ?
Stać ich na The Bat! A nie mogą sobie 3 minut poświęcić na popatrzenie na kod php. :p Ech te usery nie to co 5 lat temu... W LMS.class.php masz: function GetInvoiceContent($invoiceid) { [...] Jeśli dodasz coś klasy: $result['userpin']=GetUser($result['customerid'])['pin']; przed return $result; a do templatu invoice.html dodasz userpin to powinno zadziałać. kd. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams
uczestnicy (1)
-
hunter@mimuw.edu.pl