RE: [lms] Re: [lms] problem z zewnętrznymi IP dla komp. w sieci.
3 Gru
2006
3 Gru
'06
20:54
Czy aby na pewno musi być przypisane zewnętrzne IP do interfejsu WAN-owego? Co w przypadku 4096 adresów IP?
NA pewno imho. A wtedy nie bawisz sie w DNAT -- Pozdrawiam Sarenka
7142
Wiek (w dniach)
7142
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Sarenka