2 Mar
2005
2 Mar
'05
15:56
Dnia 2005-03-02 10:58, Użytkownik Gonthar napisał: To przenieś go do taryfy za 50zł lub 48.8zł i będzie mu git :))) -- [pozdrawiam Paweł Rohde ] [email: pawel@rohde.poznan.pl, kom: 888 56 86 26 ] [JID: admin@suchylas.net, GG: 755284 ]
7787
Wiek (w dniach)
7787
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Paweł Rohde