Re: [lms] Re: [lms] RE: [lms] Re: [lms] RE: [lms] Re: Zamknięcie kodu
Użytkownik Adrian Smarzewski napisał:
Ten system tak mi ułatwił pracę, że z miłą chęcią za niego bym zapłacił.
myślę, że się dogadasz z developerami. ale to co innego, niż zmuszać do tego wszystkich, nie? zresztą nie zapominajmy, że kod jest na licencji GPL, i działa ona właśnie tak sprytnie, że nie można po prostu jej zmienić. LMS na GPL będzie i już.
Dobra, dobra. Nie bądź taki pewny (i to już nie jest żart prima aprilis). O ile pomysł zamknięcia kodu to żart, to zmiana licencji na inną była już jakiś czas dyskutowana i z racji małej ilości devepolerów do zrobienia praktycznie od ręki. -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]
uczestnicy (1)
-
Marcin Król