On Thu, Jun 03, 2004 at 08:52:39PM +0330, Rafal Ramocki wrote:
Witam!
Poniewaz ostatnio byla wymiana zdan pomiedzy mna a Tomkiem Chilinskim to stwierdzilem ze warto by zapytac co myslicie o VAT'owaniu wplat?
[..] Co prawda żadko się wypowiadam na liście, ale wrącę swoje 3 grosze. W jednej z firm w której pracuję właściciel "popełnił" system sprzedaży i ewidencji (m.in magazyn, faktury, płatności). Postaram się dowiedzieć co i jak, a po sesji wspomóc w oprogramowaniu tego. -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+
uczestnicy (1)
-
Przemysław 'Repcio' Gubernat