Dwa pytania o demona
15 Paź
2007
15 Paź
'07
10:39
Witam! Mam dwa pytania o demona: 1) Czy jeżeli uruchamiam dwie instancje okresowo (np co 15 minut) to też obowiązuje priorytet? 2) Czy jest gdzieś opcja ustawiania uprawnień pliku wynikowego? -- Pozdrowienia, Tomek mailto:gal01@wp.pl _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
6829
Wiek (w dniach)
6829
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
gal01