Co gdy user ma 2 kompy z różnymi taryfami
28 Sty
2005
28 Sty
'05
20:08
Witam wszystkich. Mogę przypisać dwa komputery dla użytkownika i przypisać mu dwie różne taryfy (ustawienia transferu), skąd mam wiedzieć w skrypcie generującym konfiguracje na podstawie bazy danych, która taryfa dotyczy którego kompa usera??? Jak jeden z komputerów przypisać do właściwej taryfy? Pozdrawiam Michał Rak
7816
Wiek (w dniach)
7816
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Michał Rak