27 Sie
2004
27 Sie
'04
14:03
Użytkownik Krzysztof Lewandowski napisał:
Może warto byłoby stworzyć stronę online. Gdzie pokazywane będą komputery które są online, strona mogła by się przeładowywać co lastonline_limit
Gdzie? W LMSie? -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7969
Wiek (w dniach)
7969
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król