Re: Formatowanie opisu uslugi na fakturze
On Sat, Apr 02, 2005 at 01:13:47AM +0200, Przemysław 'Repcio' Gubernat wrote:
Tacy też używają LMS'a... a pomyśleć że kiedyś ślęczałem nad jest.o.k.pl w perlu ;)
Piwo kontra orzeszki że: 1) sam nie sprawdzi jak to ustawić 2) nawet nie wyśle piwa ?
Hmm.. jakie lubisz piwo ??
Zimne. :p
To trzeba poprosić aby przysyłali od razu w SJA (Standardowy Jednostkach Administratora = 1 zgrzewka/skrzynka piwa)
hm a bo ja wiem, można się spocić od noszenia takich ilości :p Kiedyś próbowałem z beczką i było ok, tzn support klienta wtoczył i kranik zamontował (aha: kranik bez gazu do butli 50 l to taki iis z php i mssql używać można ale smak nie ten sam.) kd. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams
uczestnicy (1)
-
hunter@mimuw.edu.pl