Re: Pytanko o instancje tc
29 Mar
2006
29 Mar
'06
16:11
Matys Łukasz wrote:
Witam. Czy da sie w opcji htb_host_down i up zamiast podawac wprost interfejs, podac jakas zmienna, ktora wyciagnie odpowiedni intefejs dla konkretnego uzytkownika w sieci, tak jak to robi skrypt perlowy?
tak, w module tc z wersji cvsowej -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg-2275252 LAN Management System Developer http://lms.alec.pl
7394
Wiek (w dniach)
7394
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
A.L.E.C