ostrzezenia z lms a wyswietlanie ich przez www
3 Gru
2006
3 Gru
'06
14:29
Witam! Tak się zastanawiam czy ktos robil może cos takiego aby ostrzezenia które wpisze się dla klienta pojawialy się nie tylko w boa jak się klient zaloguje ale tez żeby np. pojawily się jednorazowo albo x razy na dobe jako www? krzyh
7142
Wiek (w dniach)
7142
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
grey