Re: export faktur do Subiekta GT
20 Gru
2005
20 Gru
'05
21:43
MS> moze byc xml lub moge podac strukture pliku edi++ MS> pozdrawiam prosimy :)
7490
Wiek (w dniach)
7490
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Andy F.