Re: poszukiwani testerzy do nowego daemona
6 Lis
2003
6 Lis
'03
22:47
On Thu, Nov 06, 2003 at 10:07:30PM +0100, A.L.E.C wrote:
Jest w CVS (/lms/daemon) dostępna wstępna wersja nowego daemona, obsługująca bazy MySQL i PostgreSQL, napisanego w C. Na razie pracuję nad tym sam z Lexx'em. Przydałby się jeszcze choć jeden chętny do potestowania.
Zgłaszam się.. PS. Co trzeba potestować... się sprawdzi.. :) -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat IPv4://repcio@3575230515 IPv6://repcio@3ffe:8010:1c:beaf::2 +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | Network Administrator @ Repcio.NET & Trzebnica.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+
8264
Wiek (w dniach)
8264
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Przemysław 'Repcio' Gubernat