26 Kwi
2004
26 Kwi
'04
14:37
Witam, A.L.E.C w poprzedniej wiadomości napisałeś(aś):
mi właśnie chodziło o te w doc/. Jak wykona poprawnie UPGRADE do 1.3.0, reszta upgrade'ów wykona się sama, podczas pierwszego uruchomienia lms-ui
Powinno to jakos wygladac? Dac znak ze sie automagicznie dziala. Bo robilem uprage zgodnie z instrukcja, OK 1 row affected czy jak to tam ma mysql w zwyczaju pisac i po odpaleniu zupelnie nic sie nie stalo... Dobra, sprobuje od nowa... -- [Rzeczywistość to fikcja...] Paweł "Puchacz" Purchalak puchacz101@poczta.onet.pl http://www.moded-kompz.net
8093
Wiek (w dniach)
8093
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Puchacz