Re: [lms] problem z lmsreport
Witam :) dzieki za odpowiedz nie pomoglo niestety :) najciekawsze jest to ze logow brak na temat tego problemu pozdrawiam ----- Original Message ----- From: <tdabek@go2.pl> To: "lista użytkowników LMS" <lms@lists.lms.org.pl> Sent: Monday, September 10, 2007 12:50 AM Subject: Re: [lms] problem z lmsreport Karol pisze:
Witam Potrzebuje wygenerowac raport dochodow z 2006roku Po wybraniu daty od do w rejestrze sprzedazy klikam drukuj i wyskakuje tylko czysta biala strona w logach apache mam tylko cos takiego "POST /lms/?m=invoicereport HTTP/1.1" 200 -
nic wiecej w errors.log nie ma bledow Jezli ktos mial by jakis pomysl na ten problem bym byl bardzo wdzieczny za wskazowki
strzelam... zwieksz moze memory_limit w php.ini -- Pozdrawiam Tomasz Dąbek [Thomas] [gg: 14553 mail: tdabek_NOSPAM_@go2.pl] _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
uczestnicy (1)
-
Karol