Re: [lms] przeniesienie bazy
----- Original Message ----- From: "Matys Łukasz" <lukasz@e-matys.com> To: "lista użytkowników LMS" <lms@lists.lms.org.pl> Sent: Sunday, March 04, 2007 4:50 PM Subject: Re: [lms] przeniesienie bazy Ja ostatnio to przerabialem. Robisz tak, - odpalasz LMS'a 1.8.9 - wrzucasz backup do katalogu zdefinowanego w lms.ini - i odtwarzasz baze Moze wyrzucic za pierwszym razem ze nie ma jakiejs tabeli itp, bo zmiany sa, ale wszystko powinno smiga po ponownym zalogowaniu. Pozdrawiam. -- Matys Łukasz niestety nie dziala, zrobilem tak ale wywalilo same bledy na kazdej stronie UI, zadna tabela i zadne dane sie nie zimportowaly, nawet uzytkownika musialem po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu tworzyc na nowo... Moze miales baze w "mlodszej" wersji i byla jako taka kompatybilna ? pozdrawiam Marek Rockstein _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
uczestnicy (1)
-
Visconet