[Wednesday, 15 June 2005], Maciej Ochałek napisał(a):
Dnia 2005-06-15 Grzegorz napisał(a):
GS> Witam GS> Czy wiecie coś na temat tego, że jeśli rozprowadza się Internet i ma się np. GS> 100 użytkowników i łączny przychód miesięczny 4 tyś. to należy bez względu GS> na obroty mieć pełną księgowość ?? Znam kilku takich, którzy się do tego nie stosują i narazie nic im się nie stało, ale chyba lepiej się przerzucić na pełną księgowość. np. ja. Tak mi doradzilo biuro podatkow i bierze ono na siebie odpowiedzialnosc ;)
-- Yaro IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych.
uczestnicy (1)
-
Jaroslaw Dziubek