1 Lut
2004
1 Lut
'04
14:57
Witam.
p.s. zastanawiam się czy to ma się znaleźć standardowo w lms, czy może w contrib.
Do 1.{1,2}.x się nie załapie. Napewno. Mieliśmy to mrozić, zająby się ktoś bugami. Anyway, 1.3.x nie będzie. Będzie 1.9.x i pisane od nowa, chyba że komuś będzie się chciało lms-1 rozwijać to proszę. -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl
8180
Wiek (w dniach)
8180
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer