Re: [lms] Re: [lms] Re: [lms] Re: [lms]: Ogólnie o systemie.
a stwierdziłeś, że nic się nie zmieniło przez rok na tym polu, a to co się zmieniło jest ci niepotrzebne.
Przeanalizuj te swoje słowa. Pomyśl, ile w tym jest prawdy. Powiedziałem, że akurat tematy finansowe nie są dla mnie istotne, ale to !== system jest zły. To już twój wniosek. I nie napisałem, że nic się nie zmieniło, tylko że odnoszę takie wrażenie, przypuszczam, podejrzewam, pytam, dociekam, zastanawiam się...
Operatorem nierówności w C jest !=, porównania zaś ==. Operator !== gdzieś pewnie występuje (tak jak === w php) ale nie spotkałem go jeszcze w korespodnecji. Odnośisz wrażenie na podstawie? Bo napisałeś że nie masz jak przetestować. kd. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams
uczestnicy (1)
-
hunter