21 Lis
2006
21 Lis
'06
21:06
Dnia 21-11-2006 o 20:50:12 Robert Rakowski <bobycob@dream.net.pl> napisał(a):
Oczywiście tylko przy TCP, nie udp: http://www.ipp2p.org/docu_en.html
eee poprawka, sorki za spamowanie. Może nie tylko TCP, :) chodzi mi o sam proces nawiązywania płączenia. No i nie wszystkie protokołu p2p łapią się na ipp2p. :( -- pozdrawiam Robert Rakowski
7157
Wiek (w dniach)
7157
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Robert Rakowski