Re: Postrgres i Debian Woody
23 Kwi
2004
23 Kwi
'04
13:32
Cody wrote:
Ale ja wziąłem wersję 1.0.4. Poza tym gdzie są wersje 1.1.*. (do ściągnięcia).
lms.rulez.pl/download/
Przecież 1.2.* to rc . Dla mnie rc. to release candidate, no chyba że to rc5, jutro lub za tydzień będzie stable.
może po jutrze :) -- Pozdrawiam Aleksander Machniak ( A.L.E.C ) http://alec.k27.prv.pl gg-2275252
8096
Wiek (w dniach)
8096
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
A.L.E.C