Re: [lms] Re: Udogodnienia w administracji siecią :)
6 Sty
2004
6 Sty
'04
01:22
Czy ktos jest przeciw wdrozeniu w "Finansach" oplat stalych etc??? tak by daemon z UI naliczal koszta?
hmm... mysle ze to dosc dobry pomysl, ale... powinny zostawac naliczone w sposob taki by po wejsciu do lms'a (do modulu finanse lub odrazu po zalogowaniu) wyswietlala sie lista naliczonych kosztow do zaakceptowania, zeby nie bylo sytuacji ze o czyms zapomnielismy i naliczy sie oplata ktora powinna byc inna. -- - Radoslaw 'Goblin' Pieczonka - goblin@pentex.pl - PENTEX[www.pentex.pl] - Folkowa[www.folkowa.art.pl] --
8203
Wiek (w dniach)
8203
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Goblin