Re: [lms] Autowylogowanie - jak wyłączyć?
Michał Błaszczak pisze:
Witam! Wiecie może jak wyłączyć w LMS autowylogowanie, ewentualnie jak zwiększyć czas zalogowania dla usera? Bo teraz jeśli zaloguje się do LMS'a i nie będe podejmował żadnych akcji to po pewnym czasie mnie wylogowuje, a bardzo mi to przeszkadza. Wersja LMS: lms-1.10.0.tar.gz <http://www.lms.org.pl/download/1.10/lms-1.10.0.tar.gz>
dobre... , ale coz tak to jest jak nie czyta sie dokumentacji i/lub nie zaglada sie dokladnie do pliku lms.ini (bez urazy). sekcja [phpui] -> zmienna 'timeout' a wartosc to ustaw sobie jaka chcesz (duza). mozesz sobie to wprowadzic np. do konfiguracji do bazy. IMHO to dobra sprawa to autowylogowywanie wiec zalecam z tego rezygnowac. -- Pozdrawiam Tomasz Dąbek [Thomas] [gg: 14553 mail: tdabek_NOSPAM_@go2.pl] _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
uczestnicy (1)
-
tdabek@go2.pl