Re: Edycja i kasowanie faktur
29 Sty
2005
29 Sty
'05
18:51
ups, jak mi sie ten poprzedni mail wyslal... - sprawa renumeracji. Ma to sens do czasu az nie wydrukujemy faktur, ale wydaje mi sie ze szkoda na robienie tego czasu. Pozdr. --RIP--
7815
Wiek (w dniach)
7815
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
RIP