25 Sty
2007
25 Sty
'07
13:06
On Wed, Jan 24, 2007 at 06:56:59PM +0100, Łukasz Jarosław Mozer wrote:
Witam.
Tak bardziej rozbudowany LMS.. jak tak patrzę na główną funkcjonalność to po prostu jest zmodyfikowany LMS + zmieniona grafika. -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | _API Internet_ A. Stolarczyk i P. Gubernat Spółka Jawna | | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+
7093
Wiek (w dniach)
7093
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Przemysław 'Repcio' Gubernat