Blad w daemonie a konkretnie w module oident
15 Gru
2003
15 Gru
'03
14:50
Blad objawia sie tym ze jesli w pliku konfiguracyjnym lms.ini w sekcji instances wpisze: instances = "ethers dhcp tc oident" dziala wszystko poprawnie, lecz jesli wpisze inna kolejnosc instances = "oidnet ethers dhcp tc" to uruchomi sie tylko modul oident i inne zostana pominiete nie wiem dlaczego tak sie dzieje jesli dalbym instances = "ethers dhcp oident tc" to uruchamiaja sie moduly ethers, dhcp oraz oident a modl tc sie nie wykona zostanie tym razem pominiety. Wglada to tak jakby po module oident nic sie juz nie odpalalo, dodam ze mam RedHat-a 9.0 sprobojcie jak to u Was wyglada prosze. Pozdrawiam Grzegorz Jakóbik
8226
Wiek (w dniach)
8226
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Grzegorz Jak�bik