27 Mar
2005
27 Mar
'05
20:56
[Saturday, 26 March 2005], Grzegorz Stanislawski napisał(a): [ciach bzdury] Myslalem, ze tu pisza ludzie inteligentni. Errare humanum est. -- Yaro IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych.
7762
Wiek (w dniach)
7762
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Jaroslaw Dziubek