30 Mar
2005
30 Mar
'05
16:33
konrad rzentarzewski napisał(a):
30/03/05, messie from [ Marcin Król ] ...
Co dziwniejsze podczas edycji danch klienta w LMSie - dokladnie tego cholernego 'Ł' - tez wali do bazy krzaczi i pozniej go zle wyswietla. cholerę sortowanie i capitalizowanie. Do tej pory sobie z tym nie poradziłem, więc może ktoś mądrzejszy odemnie sypnie jakąś radą? hm, mam podobnie, tyle że z postgresem (!!!) i literkami [ŻŹ] - są źle kodowane. a już zupełny mess jest, kiedy w nazwisko wpisze się małe polskie literki...
To moze przejscie na UTF-8 nie bylo najlepszym posunieciem... do Developerow... -- Bartłomiej Niedziela
7755
Wiek (w dniach)
7755
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Bartłomiej Niedziela