Witam, Dnia Fri, Dec 10, 2004 at 07:46:55PM CET, Przemek SAKO Galczewski napisał:
Hello Tomasz,
TTC> vim :)
ja tez to vim :P
A tak serio, pod winde moge polecic Crimson Editor, mozna otwierac nowy dokument jako template i nie ma problemu, zeby dorobic template GPL. Ja pod winda uzywam EditPlus, bardzo przyjemny program (kolorowanie, szablony itd). http://www.editplus.com/
Pod linuksa to mozna z gui: gvim :) Quanta (kiedys sie bawilem, ale jak dla mnie za duza kobyla) Notatnik (czy jak sie zwie pod kde to ustrojstwo) Pozdrawiam, Tomasz T. Ciaszczyk -- .: ciacho<at>ciacho.pl ][ :. .: http://ciacho.pl ][ You're my destiny... my only love. :. .: ciacho<at>jabber.org][ :.
uczestnicy (1)
-
Tomasz T. Ciaszczyk