17 Cze
2003
17 Cze
'03
19:30
Powiedz jaka dystrybucja. Jak debian albo PLD to brakuje php-pcre.
Dokładnie. Brakowało php-pcre (PLD). Tylko ciekawe, że na pozostałych moich maszynach już było. pozdroofka Krzysztof 'Xyo' Dendra
8410
Wiek (w dniach)
8410
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Krzysztof Dendra