10 Maj
2004
10 Maj
'04
10:05
Hello Marcin, Tuesday, April 27, 2004, 11:51:20 PM, you wrote: MK> Ludzie, piszcze przynajmniej jakiej wersji używacie! A przedewszystkim MK> opisujcie problem _dokładnie_. ja to zawsze sugeruje najpierw http://s0.pl/a/ a jak nie podziala to http://s0.pl/b/ i zanim odpowiem na pytanie, to odpytuje na wyrywki ze znajomosci tresci :)) -- Best regards, Przemek mailto:sako@infinity.waw.pl
8083
Wiek (w dniach)
8083
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Przemek SAKO Galczewski